Baw się razem z nami przez całe wakacje! Sprawdź swoją wiedzę i zdobywaj punkty, które zamienimy na cenną nagrodę!

Przed nami 10 tygodni wakacji. W każdą środę opublikujemy na naszym Facebooku link do ankiety z pytaniem z zakresu rachunkowości, podatków, kadr lub płac – w sumie do końca wakacji zamieścimy ich 10. Poprawna odpowiedź na każde pytanie to 1 punkt. Jak łatwo policzyć można zatem zdobyć maksymalnie 10 punktów. Osobę, która odpowie poprawnie na największą ilość pytań nagrodzimy Voucherem na nasze kursy i szkolenia o wartości 500 zł.

Każdorazowo link do ankiety z pytaniem będzie aktywny przez 24 godziny. Ale uwaga! Minimalna ilość punktów, którą musisz zdobyć aby wejść do gry o nagrody to 4 punkty. Śledź naszego Facebooka, aby nie umknęło Ci żadne pytanie, a tym samym szansa na punkty i nagrodę :)

Konkurs startuje w środę 26 czerwca br. i potrwa do 28 sierpnia br.!

Regulamin wakacyjnego konkursu wiedzy o rachunkowości, podatkach, kadrach i płacach

 1. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Płockiej 17, lok. 25; NIP: 526-030-79-56.
 2. Fundatorem nagrody jest Organizator.
 3. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Serwis facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu.
 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
 5. Konkurs trwa od 26 czerwca do 28 sierpnia 2024 roku.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 sierpnia 2024 roku za pośrednictwem fanpage’a Organizatora.
 7. Konkurs odbywa się za pośrednictwem fanpage’a na Facebooku znajdującym się pod adresem: https://www.facebook.com/skwpwarszawa
 8. Zadanie konkursowe polega na udzielaniu odpowiedzi na pytania z zakresu rachunkowości, podatków, kadr i płac opublikowane na fanpage’u Organizatora na Facebooku.
 9. Pytania będą publikowane co środę, zaczynając od 26 czerwca 2024 roku, a kończąc 28 sierpnia 2024 roku.
 10. Pytania zostaną zamieszczone w postaci linku do ankiety Google.
 11. Każdorazowo link będzie aktywny przez 24 godziny. Po upłynięciu tego czasu nie będzie możliwe przesyłanie odpowiedzi.
 12. W trakcie trwania konkursu opublikowanych zostanie 10 pytań. Poprawna odpowiedź na każde z pytań punktowana będzie 1 punktem. Możliwe do zdobycia jest w sumie 10 punktów.
 13. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która zdobędzie największą ilość punktów.
 14. Minimalna ilość punktów, którą należy zdobyć w konkursie aby powalczyć o nagrodę to 4 punkty.
 15. W przypadku gdy kilka osób uzyska taką samą ilość punktów 29 sierpnia 2024 roku zostanie zorganizowana dogrywka, aby wyłonić zwycięzcę. Opublikowane zostanie dodatkowe pytanie rozstrzygające. W dogrywce zwycięży osoba, która najszybciej poprawnie odpowie na dodatkowe, rozstrzygające pytanie.
 16. Zwycięzca konkursu zostanie nagrodzony Voucherem Szkoleniowym o wartości 500 zł, do wykorzystania na dowolnym kursie bądź szkoleniu organizowanym przez dowolną placówkę kształcenia ustawicznego, dla której osobą prowadzącą jest Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Voucher będzie ważne przez 24 miesiące od daty wystawienia.
 17. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem serwisu Facebook.
 18. Nagroda zostanie przekazana drogą mailową na adres wskazany przez Zwycięzcę.
 19. Organizator ma prawo opublikować dane Zwycięzcy na fanpage’u.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne dane wskazane przez Uczestnika.
 21. Prosimy o zachowanie kultury i szanowanie twórczości innych. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy będą usuwane.
 22. Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie. W sprawach dotyczących danych osobowych należy się kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@skp-ow.com.pl
 23. Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu.
 24. Biorąc udział w konkursie Uczestnik zgadza się z postanowieniami Regulaminu.

Pozostałe aktualności

Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645


PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119