STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE
Centrum Edukacji Zawodowej
01-231 Warszawa, ul. Płocka 17 lok. 25

Infolinia: tel. +48 885 305 645

Rachunek bankowy

PKO Bank Polski S.A.
Nr 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119


 Dyrektor Placówki Pan Paweł Przedpełski  przyjmuje interesantów po wcześniejszym
umówieniu za pośrednictwem Pani Moniki Makowskiej tel. 726 030 972


Sekretariat Działu Szkolenia czynny:
przy ul. Płockiej 17 lok. 25

od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 – 18.00

piątek w godz. 9.00 – 16.00

sobota (tylko w soboty, w które odbywają się zajęcia dydaktyczne) w godz. 9.00 – 15.00

niedziela - nieczynny


E-mail:
szkolenie@skp-ow.com.pl - sprawy szkoleniowe

egzaminy@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące egzaminów

rezygnacje@skp-ow.com.pl - rezygnacja z uczestnictwa

przeniesienia@skp-ow.com.pl - przeniesienia pomiędzy grupami kursowymi

faktura@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące faktur

korekty@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące korekt faktur

czlonkostwo@skp-ow.com.pl - sprawy członkowskie (składki)

biuro@skp-ow.com.pl - sprawy organizacyjne, biurowe

windykacja@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące windykacji należności

 

Paweł Przedpełski

Dyrektor Placówki

e-mail: pprzedpelski@skp-ow.com.pl

Monika Fibich

Zastępca Dyrektora Placówki

e-mail: mfibich@skp-ow.com.pl

Grzegorz Klusek

Zastępca Dyrektora Placówki

Kierownik działu administracji

e-mail: gklusek@skp-ow.com.pl

Magdalena Liber

Zastępca Dyrektora Placówki

Kierownik działu szkolenia

e-mail: mliber@skp-ow.com.pl

 

Dorota Połaska

Zastępca Dyrektora Placówki

Kierownik działu organizacji

e-mail: dpolaska@skp-ow.com.pl

 

DZIAŁ SZKOLENIA - obsługa Placówek Kształcenia Ustawicznego
w Warszawie, Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku i Siedlcach

Agnieszka Koślińska

Zastępca Kierownika Działu

tel.: 783 876 298

e-mail: akoslinska@skp-ow.com.pl

Klaudia Afeltowicz

Starszy Inspektor ds. szkoleń

tel.: 609 709 816

e-mail: kafeltowicz@skp-ow.com.pl

 

Tomasz Filip

Starszy Inspektor ds. szkoleń

tel.: 669 996 046

e-mail: tfilip@skp-ow.com.pl

Karolina Gębska

Rewident ds. szkoleń
Oddział w Siedlcach

tel.: 781 241 783

e-mail: kgebska@skp-ow.com.pl 

 

Sylwia Jaworska

Inspektor ds. szkoleń

tel.: 663 136 967

e-mail: sjaworska@skp-ow.com.pl

Agnieszka Kanigowska

Rewident ds. szkoleń
Oddział w Ciechanowie

tel.: 781 241 782

e-mail: akanigowska@skp-ow.com.pl

 

Monika Kazimierczuk

Inspektor ds. szkoleń

tel.: 609 993 161

e-mail: mkazimierczuk@skp-ow.com.pl

Beata Konowalik

Inspektor ds. szkoleń

tel.: 781 241 419

e-mail: bkonowalik@skp-ow.com.pl

 

Ewa Mielnicka

Rewident ds. szkoleń

tel.: 609 709 296

e-mail: emielnicka@skp-ow.com.pl

Wioleta Misiak

Inspektor ds. szkoleń
Oddział w Płocku

tel.: 781 241 784

e-mail: wmisiak@skp-ow.com.pl

 

Justyna Wasek

Młodszy Specjalista ds. szkoleń

tel.: 661 672 462

e-mail: jwasek@skp-ow.com.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

 

Ilona Hübner

Główny Księgowy

e-mail: ihubner@skp-ow.com.pl

Sylwia Polesiak

Zastępca Głównego Księgowego

tel.: 669 996 032

e-mail: spolesiak@skp-ow.com.pl 

Patrycja Grodzicka

Inspektor ds. księgowości

tel.: 887 365 133

e-mail: pgrodzicka@skp-ow.com.pl

Dorota Kalinowska

Młodszy Specjalista ds. kadr, płac i księgowości

tel.: 669 996 042

e-mail: dkalinowska@skp-ow.com.pl 

Serafina Sobczak

Starszy Inspektor ds. księgowości

tel.: 781 241 482

e-mail: ssobczak@skp-ow.com.pl

 

DZIAŁ ORGANIZACJI

 

Agnieszka Biń

Referent ds. organizacji

e-mail: abin@skp-ow.com.pl

Izabela Jurczak

Starszy Inspektor ds. promocji

tel.: 609 996 079

e-mail: ijurczak@skp-ow.com.pl

Julia Koślińska

Inspektor ds. organizacji

tel.: 609 906 993

e-mail: jkoslinska@skp-ow.com.pl

Monika Makowska

Starszy Inspektor ds. organizacji

tel.: 726 030 972

e-mail: mmakowska@skp-ow.com.pl

Pavlo Shupikov

Referent ds. organizacji i promocji

tel.: 885 010 832

e-mail: pshupikov@skp-ow.com.pl

Anna Sitarek

Starszy Inspektor ds. organizacji

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI

 

Krzysztof Żelazowski

Zastępca Kierownika Działu

tel.: 667 227 331

e-mail: kzelazowski@skp-ow.com.pl

Janusz Kopera

Referent ds. administracji

tel.: 669 996 052

e-mail: jkopera@skp-ow.com.pl

Marek Węcowski

Rewident ds. administracji

tel.: 662 241 780

e-mail: mwecowski@skp-ow.com.pl

Piotr Wójcik

Referent ds. administracji

tel.: 885 010 074

e-mail: pwojcik@skp-ow.com.pl

Kamil Wasilewski

Referent ds. administracji

tel.: 669 996 067

e-mail: kwasilewski@skp-ow.com.pl

 

 

Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645


PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119