Kariera w księgowości to ścieżka pełna wyzwań i ciekawych obowiązków. Pomożemy Ci ją zaplanować i zrealizować Twoje cele!

Na rynku, na którym zapotrzebowanie na profesjonalnych księgowych nie spada, bardzo cenne jest potwierdzenie posiadanych kompetencji zawodowych, a taką możliwość dają kursy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Nasze kursy to zawsze aktualna i praktyczna wiedza, przekazana prostym i zrozumiałym językiem, do wykorzystania natychmiast. Przygotuj się do zawodu lub rozwijaj swoje kompetencje i awansuj.

Sprawdź jakie kursy organizujemy → https://www.skp-ow.com.pl/oferta-szkoleniowa/

 

Dlaczego warto wybrać Stowarzyszenie Księgowych w Polsce?

Doświadczona kadra

Wykładowcami SKwP są praktycy: księgowi, doradcy podatkowi, specjaliści ds. kadr i płac i biegli rewidenci, którzy dzielą się nie tylko swoją szeroką wiedzą, ale również doświadczeniami z codziennej pracy.

Szeroka gama szkoleń i kursów

SKwP prowadzi kursy oraz szkolenia z zakresu rachunkowości, podatków i płac. W naszej ofercie są zarówno kursy przygotowujące do zawodów księgowych, jak i kursy i szkolenia doskonalące wiedzę księgowych i osób zajmujących się podatkami czy kadrami.

Różnorodne formy zajęć

Kursy i szkolenia organizowane przez Oddział Okręgowy w Warszawie SKwP odbywają się w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej (uczestnik sam wybiera czy uczestniczy w zajęciach stacjonarnie czy online).

Profesjonalizm

Autorskie programy kursów i szkoleń oraz wysoki poziom ich prowadzenia, a także profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe od lat plasują Stowarzyszenie Księgowych w Polsce w czołówce rankingów organizacji zajmujących się działalnością szkoleniową.

Tradycja

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją zrzeszającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością. SKwP może poszczycić się ponad 115-letnią historią.

Prestiż

Uczestnicy kursów otrzymują po ich zakończeniu certyfikaty potwierdzające posiadane kwalifikacje zawodowe wydawane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jako organizację zawodową, członka Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC).

System certyfikacji zawodu księgowego

SKwP stworzył system certyfikacji zawodu księgowego obejmujący 4-stopniową ścieżkę edukacyjną kończącą się prestiżowym tytułem Dyplomowanego Księgowego.

Przyjazna atmosfera

Zrozumienie i otwartość na potrzeby słuchaczy charakteryzują wszelkie działania SKwP – od organizacji po obsługę szkoleń i kursów.

Pozostałe aktualności

Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 885 305 645


PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119