STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE
Centrum Edukacji Zawodowej
01-231 Warszawa, ul. Płocka 17 lok. 25
fax: 22 862 52 95

Infolinia: tel. +48 885 305 645

Rachunek bankowy

PKO Bank Polski S.A.

Nr 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119

Szanowni Państwo,

Wizyty w Biurze powinny odbywać się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną z zachowaniem środków bezpieczeństwa określonych w zaleceniach Głównego Inspektora Sanitarnego.

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną związaną z pandemią COVID-19 prosimy o kontaktowanie się na numery telefonów komórkowych - wymienione poniżej na stronie (kontakt na stacjonarne numery telefonów może być utrudniony).

Szanowni Państwo,

  1. Wprowadzamy ograniczenie dostępu do Biura Zarządu Oddziału ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19. Ograniczenie dostępu potrwa od dnia 1 września do odwołania.
  2. Wizyty interesantów w Biurze Zarządu Oddziału powinny odbywać się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną z zachowaniem środków bezpieczeństwa określonych w zaleceniach Głównego Inspektora Sanitarnego.
  3. Wszystkich umówionych interesantów wchodzących do lokali Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zobowiązuje do dezynfekcję rąk od razu po wejściu oraz do zasłaniania ust i nosa na ich terenie.

W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.



Od dnia 1 kwietnia 2021 roku do dnia zakończenia stanu epidemii

obsługa klientów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
w niedziele zostaje zawieszona.

Za utrudnienia przepraszamy.

 


 

Wytyczne sanitarne dotyczące bezpiecznych warunków przeprowadzania w okresie stanu epidemii zajęć dla uczestników kursów realizowanych przez placówki kształcenia ustawicznego, dla których osobą prowadzącą jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - pobierz

Oświadczenie na potrzeby zajęć - pobierz
Oświadczenie na potrzeby egzaminów - pobierz


 Dyrektor Placówki Pan Paweł Przedpełski  przyjmuje interesantów po wcześniejszym umówieniu
za pośrednictwem Pani Moniki Makowskiej tel. 726 030 972


Kasa Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP

Warszawa, ul. Płocka 17, lok. 25

poniedziałek - czwartek - w godzinach  10:00 - 15:00
piątki - w godzinach  10:00 - 14:00

Sekretariat działu szkolenia czynny:
przy ul. Płockiej 17 lok. 25

Infolinia: tel. +48 885 305 645

sprawy dotyczące egzaminów - tel. 661 672 462


Pomoc techniczna - MS TEAMS (po wyborze - 1):

tel. +48 885 305 645


E-mail:
szkolenie@skp-ow.com.pl - sprawy szkoleniowe

egzaminy@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące egzaminów

rezygnacje@skp-ow.com.pl - rezygnacja z uczestnictwa

przeniesienia@skp-ow.com.pl - przeniesienia pomiędzy grupami kursowymi

faktura@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące faktur

korekty@skp-ow.com.pl - sprawy dotyczące korekt faktur

czlonkostwo@skp-ow.com.pl - sprawy członkowskie (składki)

biuro@skp-ow.com.pl - sprawy organizacyjne, biurowe

Imię Nazwisko  Stanowisko e-mail
Paweł Przedpełski Dyrektor Placówki p.przedpelski@skp-ow.com.pl
Monika Fibich Zastępca Dyrektora Placówki m.fibich@skp-ow.com.pl
Grzegorz Klusek Zastępca Dyrektora Placówki g.klusek@skp-ow.com.pl
Magdalena Liber Zastępca Dyrektora Placówki m.liber@skp-ow.com.pl
Dorota Połaska Zastępca Dyrektora Placówki d.polaska@skp-ow.com.pl

Dział Księgowości
22 862 35 67, 22 862 35 68

Ilona Hübner Główny Księgowy --- i.hubner@skp-ow.com.pl
Magdalena Kwiatkowska Inspektor ds. Księgowości  669 996 046 m.kwiatkowska@skp-ow.com.pl
Patrycja Grodzicka Referent ds. księgowości 887 365 133 p.grodzicka@skp-ow.com.pl
Dorota Kalinowska Rewident ds. kadr, płac i księgowości  669 996 042 d.kalinowska@skp-ow.com.pl
Sylwia Polesiak Zastępca Głównego Księgowego  669 996 032 s.polesiak@skp-ow.com.pl
Serafina Sobczak Inspektor ds. Księgowości 781 241 482
24 262 67 62
s.sobczak@skp-ow.com.pl

Dział Szkolenia - obsługa Placówki Kształcenia Ustawicznego w Warszawie

Magdalena Liber Kierownik Działu
Zastępca Dyrektora Placówki
--- m.liber@skp-ow.com.pl
Agnieszka Koślińska Zastępca Kierownika Działu 783 876 298 a.koslinska@skp-ow.com.pl
Klaudia Afeltowicz Inspektor ds. Szkoleń 609 709 816 k.afeltowicz@skp-ow.com.pl
Sylwia Jaworska Referent ds. Szkoleń 663 136 967 s.jaworska@skp-ow.com.pl
Monika Kazimierczuk Referent ds. Szkoleń 609 993 161 m.kazimierczuk@skp-ow.com.pl
Beata Konowalik Referent ds. Szkoleń 781 241 419 b.konowalik@skp-ow.com.pl
Teresa Lepieszka Inspektor ds. Szkoleń 669 996 040 t.lepieszka@skp-ow.com.pl
Ewa Mielnicka Starszy Inspektor ds. Szkoleń 609 709 296 e.mielnicka@skp-ow.com.pl
Justyna Wasek Rewident ds. Szkoleń 661 672 462 j.wasek@skp-ow.com.pl

Dział Administracji

Grzegorz Klusek Kierownik Działu
Zastępca Dyrektora Placówki
--- g.klusek@skp-ow.com.pl
Jacek Dobczyński Referent ds. Administracji 885 010 832 j.dobczynski@skp-ow.com.pl
Beata Jerczyńska Referent ds. Administracji 609 996 078 b.jerczynska@skp-ow.com.pl
Mirosław Krupiński Referent ds. Administracji 669 996 052 m.krupinski@skp-ow.com.pl
Marek Węcowski Starszy Inspektor ds. Administracji 662 241 780 m.wecowski@skp-ow.com.pl
Paweł Zgorzałek Referent ds. Administracji  885 010 074 p.zgorzalek@skp-ow.com.pl
Krzysztof Żelazowski Zastępca Kierownika Działu 667 227 331 k.zelazowski@skp-ow.com.pl

Dział Organizacji - obsługa Placówek Kształcenia ustawicznego w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku,Siedlcach

Dorota Połaska Kierownik Działu
Zastępca Dyrektora Placówki
d.polaska@skp-ow.com.pl
Tomasz Filip Inspektor ds. organizacji i szkoleń 513 401 417 tfilip@skp-ow.com.pl
Izabela Jurczak Inspektor ds. promocji 609 996 079 i.jurczak@skp-ow.com.pl
Julia Koślińska Referent ds. organizacji 609 906 993 j.koslinska@skp-ow.com.pl
Monika Makowska Referent ds. organizacji i szkoleń 726 030 972 m.makowska@skp-ow.com.pl
Anna Sitarek Inspektor ds. organizacji i szkoleń 609 996 077 a.sitarek@skp-ow.com.pl

Biura Oddziałów

Karolina Gębska Oddział w Siedlcach 781 241 783
25 633 36 54
k.gebska@skp-ow.com.pl
Natalia Matusiak Oddział w Ciechanowie 781 241 782
23 673 32 00
23 673 20 01
n.matusiak@skp-ow.com.pl
Wioleta Snopek Oddział w Płocku 781 241 784
24 262 67 62

w.snopek@skp-ow.com.pl

Płocka 17 lok. 25
01-231 Warszawa

tel. 22 862 52 96
tel. 22 862 35 75
fax 22 862 52 95


PKO Bank Polski S.A. 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119