fbpx

STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE
Centrum Edukacji Zawodowej
01-231 Warszawa, ul. Płocka 17 lok. 25
fax: 22 862 52 95

Rachunek bankowy

PKO Bank Polski S.A.

Nr 31 1020 1156 0000 7402 0007 5119


 

 1.  Wprowadzam ograniczenia dostępu do Biura Zarządu Oddziału ze względu na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19. Ograniczenie dostępu potrwa od 21 maja do 7 czerwca 2020 roku.
 2. Wizyty interesantów w Biurze Zarządu Oddziału mogą odbywać się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną z zachowaniem środków bezpieczeństwa określonych w zaleceniach Głównego Inspektora Sanitarnego.
 3. Wszystkich umówionych interesantów wchodzących do lokali Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o dezynfekcję rąk od razu po wejściu.


Paweł Przedpełski

Dyrektor Placówki


Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 w związku z ogłoszeniem na terenie całego kraju stanu epidemii oraz w trosce o zdrowie pracowników i wszystkich interesantów ograniczam godziny funkcjonowania Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W okresie od dnia 4 maja do dnia 21 maja 2020 roku dyżury pracowników ...

Zarządzenie Dyrektora Placówki


Szanowni Państwo,

z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 w związku z ogłoszoniem na terenie całego kraju stanu epidemii oraz w trosce o zdrowie pracowników i wszystkich interesantów ograniczam godziny funkcjonowania Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W okresie od dnia 14 kwietnia do dnia 30 kwietnia 2020 roku dyżury pracowników w poszczególnych oddziałach będą realizowane zgodnie z harmonogramem ...

Zarządzenie Dyrektora Placówki


Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej.

W okresie od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2020 roku kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną. Dyżury telefoniczne będą pełnione wg harmonogramu ...

więcej


Szanowni Państwo,


działając na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2003 Nr 6, poz. 69 z późniejszymi zmianami) po uzyskaniu stosownej zgody osoby prowadzącej podjąłem decyzję o zawieszeniu realizacji zajęć dydaktycznych w okresie od 12 marca 2020 roku do dnia 27 marca 2020 roku (w tym egzaminów oraz rozdań zaświadczeń).

Decyzja ta jest podyktowana zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem COVID-19. W zależności od rozwoju sytuacji okres zawieszenia zajęć może zostać wydłużony.
Odwołane zajęcia będą odpracowane w uzgodnionym terminie. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnych dat ich realizacji. Będziemy starali się je podać w jak najszybszym terminie. Proszę brać pod uwagę, że istnieje możliwość odpracowania zajęć w terminach 2 ,3, 31 maja oraz 13,14 czerwca 2020 roku, w przypadku zajęć realizowanych w trybie weekendowym oraz w inne niż wyznaczone dni od poniedziałku do piątku w przypadku kursów realizowanych w trybie popołudniowym i dziennym.

Wszelkich informacji dotyczących podjętej decyzji udzielać będą pracownicy Biura Zarządu Oddziału - tel. 22 862 35 75, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł Przedpełski
Dyrektor Placówki

PISMO w w/w sprawie


Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej .....

Zarządzenie Dyrektora Placówki


W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.

Wykładowcy,   członkowie   SKwP, uczestnicy   kursówi   pracownicy,   którzy spełniają, którykolwiek z warunków powinni skontaktować się telefonicznie z Państwową Inspekcją Sanitarną, zgłosić się na oddział chorób zakaźnych oraz poinformować telefonicznie dyrekcję placówki kształcenia ustawicznego w celu podjęcia odpowiednich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii – tel. +48 609 993 163 

KOMUNIKAT ws koronawirusa COVID-19

 


 

RODO (klauzula informacyjna) i Polityka Prywatności


Drukuj

Dyrektor Placówki Pan Paweł Przedpełski  przyjmuje interesantów po wcześniejszym umówieniu
za pośrednictwem Pani Moniki Makowskiej tel. 22 862 35 65, 22 862 35 66  


Kasa Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP
Warszawa, ul. Płocka 17, lok. 25
tel. 22 862 35 67, 862 35 68

poniedziałek - czwartek - w godzinach  10:00 - 15:00
piątki - w godzinach  10:00 - 14:00


Sekretariat działu szkolenia czynny:

przy ul. Płockiej 17 lok. 25

22 862 52 93, 22 862 35 75, 22 862 35 76

- poniedziałek - czwartek w godzinach 9:00 - 18:30

- piątek - niedziela w godzinach 9:00 - 15:00

sprawy dotyczące egzaminów - tel. 661 672 462


przy ul.  Płockiej 17 lok. 12
- w soboty i niedziele - w godzinach 9:00 - 15:00

strona internetowa: www.skp-ow.com.pl


E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   - sprawy szkoleniowe

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - sprawy dotyczące egzaminów

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - rezygnacja z uczestnictwa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - przeniesienia pomiędzy grupami kursowymi

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - sprawy dotyczące faktur

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - sprawy dotyczące korekt faktur

Obsługę uczestników placówki prowadzą:

 • Pani Magdalena Liber - Kierownik Działu Szkolenia
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Agnieszka Koślińska - Zastępca Kierownika Działu Szkolenia
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Klaudia Afeltowicz - Inspektor ds. Szkoleń
  tel. 609 709 816, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Grażyna Fibich - Referent ds. Szkoleń
  tel. 661 672 459
 • Pani Sylwia Jaworska - Referent ds. Szkoleń
  tel. 663 136 967, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Monika Kazimierczuk - Referent ds. Szkoleń
  tel. 609 993 161, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Beata Konowalik - Referent ds. Szkoleń
  tel. 781 241 419, e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Kinga Latek - Referent ds. Szkoleń
  tel. 695 334 518, e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Teresa Lepieszka - Inspektor ds. Szkoleń
  tel. 669 996 040, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Ewa Mielnicka - Starszy Inspektor ds. Szkoleń (sprawy dotyczące egzaminów)
  tel. 609 709 296, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 • Pani Anna Orzełek - Inspektor ds. Szkoleń
  e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Pani Justyna Wasek - Inspektor ds. Szkoleń (sprawy dotyczące egzaminów)
  tel. 661 672 462, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Back to top